E.ON, Bohemia Energy, ČEZ a další dodavatelé zdražují!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Na českém trhu je tolik dodavatelů, jako nabízí obchodní centrum druhů zmrzlin. Kde je ale psáno, že stále musíte kupovat tu vanilkovou? Začíná doba zdražování cen energií a to je ideální doba k zamyšlení. Neplatíme zbytečně moc? Přišel Vám do schránky dopis? Koukali jste na internet? První krok máme za sebou za úsporou máme za sebou, udělejme společně další a navíc zcela bez sankcí bez ohledu na trvání smlouvy.

„Začíná topná sezóna a ceny neustále rostou“, slýcháváme dnes a denně. Věděli jste, že s cenou nemusíte souhlasit a při zdražení cen máte lhůtu pro projevení nesouhlasu?

Dodavatel může reagovat na tržní situaci a tomu přizpůsobit i svůj ceník, je to jeho právo. Vaše právo je nesouhlasit se změnou a v případě úpravy smluvních podmínek nebo cen můžete od smlouvy odstoupit a najít si dodavatele jiného. Máte smlouvu uzavřenou ještě na další období? Nevadí, máte nyní možnost ukončit smlouvu bez sankce a přejít jinam.

Je to jako s rohlíkem, někde ho koupíme za korunu a někde za korunu padesát

Pokud se změnou nesouhlasíte, rádi Vám pomůžeme a bude Vás to stát pouze pár minut času, o zbytek se postará náš tým. Ceny elektřiny či plynu se mohou lišit i v řádu několika set korun za MWh, což například na rodinném domě je částka několika tisíc korun ročně. Proč byste ji měli platit zbytečně navíc? Televize přeci běží ať máte jakéhokoliv dodavatele. 🙂

Zanechte komentář

Menu

Naplánujte si s námi schůzku :-)

Vyžádat nabídku

Sjednat osobní schůzku